Akce

Naše komunita a události

Naši komunitu tvoří lidé LGBTQI+ ve věku 13-21 let. Mnoho členů naší komunity trpí stresem menšiny způsobeným izolací nebo šikanou (doma nebo ve škole), který má podobu úzkosti, deprese a sociální úzkosti, proto nabízíme psychologickou podporu a příležitosti ke hře, povídání, zábavě a navazování přátelství.
Naše komunita je také živá, zábavná a kreativní! Měsíčně pořádáme přibližně 10 až 12 akcí, včetně pikniků, hraní online her, návštěv uměleckých galerií, výměn oblečení, improvizační divadelní skupiny, knižního/filmového klubu, podpůrných skupin a dalších. K demonstracím se připojujeme, abychom přidali své hlasy k ostatním. Během týdne Pride v srpnu každého roku pořádáme workshopy a vytváříme bezpečný prostor pro setkávání mladých lidí.
Naše zabezpečená „vesnice“ Discord nabízí dynamickou online komunitu více než 800 členům z celé země. Účastníci se navzájem spojují na kanálech věnovaných konkrétním identitám, jednotlivým částem republiky, zájmům nebo zkušenostem.
Platformu Discord a Instagram (s více než 2000 sledujícími) využíváme k tomu, abychom upozorňovali na významné dny v kalendáři LGBTQIA, oslavovali queer/trans hudebníky, umělce, aktivisty, kampaně za práva LGBTQI+ a organizace v zahraničí a inspirovali tak naši komunitu.

Na našem Discordu máme spoustu online událostí

Spojíme se

Spojíme se je online podpůrná skupina vedená terapeutkami jednou měsíčně pro ty, kteří si potřebují promluvit nebo chtějí pomoci druhým v obtížných situacích. V malé skupině sdílíme své problémy, nabízíme si vzájemně své postřehy a učíme se z vlastních zkušeností a nápadů v důvěrném prostoru. Často praktikujeme jednoduché a účinné strategie na zmírnění stresu, které můžeme kdykoli použít. procvičíme si několik jednoduchých a účinných strategií pro zmírnění stresu, které můžeš používat každý den.

Storytime

Diskutujeme o našich oblíbených knihách, filmech, podcastech a dalších věcech.

Společné hraní

Spolu hrajeme různé hry online, jako jsou Among us a další.

Mnoho kanálů!

Existují chaty pro všechny oblasti, koníčky a identity, které si dokážeš představit.

Akce naživo

Vyber si!

Pojď s námi na přátelské, LGBTQI+ setkání pro dospívající (13-21 let). Co můžeš zažít? Děláme spolu spoustu věcí! Pořádáme pikniky, výměny oblečení, procházky po Praze, improvizační divadelní kroužky, chodíme do čajoven, muzeí a galerií, společně se díváme na filmy a divadelní hry. Pořádáme oslavy a společně hrajeme hudbu. Přidej se k nám a dej nám vědět, co tě zajímá! Nové nápady s radostí uskutečňujeme! Srazy bývají každý měsíc v Praze, často také v Brně a někdy i jinde po Česku (České Budějovice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Olomouc, Plzeň, Turnov, Ústí nad Labem)… Můžeš ji uspořádat ve svém městě!