Náš tým

Považujeme za důležité, aby tým QTY byl v co největší míře řízen samotnými mladými lidmi. Máme tým online moderátorů, kteří se aktivně účastní i pravidelných osobních akcí, a další, kteří pomáhají s organizací a realizací aktivit QTY. Jejich vynikající manažerské a komunikační dovednosti, stejně jako jejich přátelské schopnosti, ukazují ostatním teenagerům, že mladí lidé mohou zastávat vedoucí pozice a podporovat komunitu zevnitř. Mnohem více našich členů komunity vymýšlí, plánuje a provozuje aktivity na vlastní pěst.

Haru (oni/jim) se zabývá vizuální tvorbou, hudbou a humanitními vědami. V Queer & Trans Youth CZ spravuje sociální sítě a discord server, poskytuje peer to peer konzultace, spolukoordinuje celý projekt, facilituje pravidelná offline i online setkání a věnuje se grafické tvorbě. Aktuálně studuje speciální pedagogiku na Univerzitě v Hradci Králové. V QTY se cítí bezpečně a snaží se přispět k budování komunitního prostoru, který bude růst a vydrží.

Alex (on/jeho) je admin který se zabývá zpříjemňováním a rozšiřováním našeho sociálního prostoru. Mimo QTY se věnuje zájmům jako jsou hudba, dějepis a humanitní studia. Brzy začne studovat bakalářský program Psychologie na Univeristy of New York in Prague. Alex tráví hodně svého času zapojováním se do komunikace se členy a dělá vše pro to aby QTY bylo bezpečným a přívětivým prostorem pro všechny.

Robin (on/jeho) je moderátor a podílí se na vytváření bezpečného prostoru v rámci QTY. Dohlíží na bezproblémový chod online prostředí a aktivně se zapojuje do komunikace s ostatními členy, ale také se rád účastní offline setkání a jiných akcí podporujících queer dospívající a mladistvé. Mimo QTY se zajímá o přírodní a humanitní vědy a je studentem bakalářského programu Biologie na Univerzitě Karlově. Jeho cílem je udržovat v QTY přátelskou a podporující atmosféru a nadále se podílet na zlepšování kvality života mladých queer lidí v Česku, a to vytvářením komunity, která naslouchá a poskytne podporu všem.

Jmenuju se Huyen (oni/jim). Kromě hraní Tetrisu, tancování a dalších věcí jsem také moderátorem na QTY. Starám se o správný chod naší komunity a jakožto POC se snažím o to, aby i mí drazí sourozenci jiných ras se tu cítili bezpečně. Je pro mě důležité mít tu v České republice místo, kde si queer a trans mládež může najít své vlastní lidi.

Ahojte! Moje meno je Lu (on, ona, oni) a momentálne som študentom oboru Psychológia na Filozofickej fakulte MUNI. Okrem qty.cz, som súčasťou aj sbarvouven, kde som jeden z mentorov a queerkodu, kde pomaham s organizaciou brnenskeho prideu. QTY je však pre mňa tou prvou organizáciou, kde som nejak pomáhal a stále ju v mnohých veciach vnímam ako tú moju primárnu. Na starosti tam mám Brnenské akcie, či už malé stretávky, no aj väčšie akcie ako Brnenské Filip20, ktoré organizujem veľmi rád a vždy ma veľmi teší keď sa na ňom účastnici bavia. QTY mi však nedalo len úžasnú príležitosť organizovať queer akcie pre mladých, no aj kopu nových kamarátov a úžasných zážitkov.