Odkazy

Náš QTY Discord

Soukromé a bezpečné místo pro LGBTQ+ dospívající od 13 do 21 let.

Trans*parent

Trans*parent je organizace usilující o prosazování práv transgender, nebinárních a intersex lidí. Organizuje podpůrné skupiny pro tyto osoby a jejich blízké a vytváří bezpečný prostor pro jejich setkávání.

Sbarvouven

Sbarvouven je projekt který nabízí online poradnu a podpůrnou skupinu pro LGBTQI+ osoby. Na jejich stránkách můžete najít informační články a videa, nebo rozsáhlou poradenskou síť. QTY a sbarvouven spolu nabízejí třikrát měsíčně teenspace – osobní setkání pro teenagery v LGBTQI+ komunitním centru v Praze.

Prague Pride

Prague Pride je organizace vytvářející respektující a bezpečné prostředí pro LGBTQI+ osoby. Uskutečňuje mnoho projektů a akcí napříč celou LGBTQ+ komunitou, včetně letního festivalu Prague Pride.

STUD, z.s.

STUD, z.s. je organizace působící ve prospěch LGBTQ+ osob a informující veřejnost. Na jejich stránkách je dostupný velice užitečný a obsáhlý  LGBT adresář, ve kterém můžete najít další organizace, které jsou vám nejbližší.

LGBT adresář: https://www.stud.cz/informace/lgbt-adresar.html

Queer kód 

Queer kód je projekt organizace STUD, z.s., jehož cílem je poskytovat prostor pro společenské a kulturní aktivity pro LGBTQ+ lidi a tím s respektem prezentovat LGBTQ+ komunitu.

Jsme fér

Jsme fér je iniciativa usilující o manželství pro stejnopohlavní páry v České republice.

Logos Česká republika

Logos je ekumenické společenství LGBTQ+ věřících, jejich rodiny a přátel. Vytváří prostor pro společná setkání, sdílení, debaty a modlitby v Praze, Brně a Ostravě.