Naše akce

Online akce – Discord

Spojíme se

Pokud si chceš příjemně odpočinout, potřebuješ vědět, že nejsi sám*a, nebo si prostě chceš užít setkání LGBTQ+ dospívajících v bezpečném prostoru, tak neváhej a připoj se k nám! Zahrajeme si hry, budeme si povídat a procvičíme si několik jednoduchých a účinných strategií pro zmírnění stresu, které můžeš používat každý den. Těšíme se na tebe! Pokud víš, že dorazíš později, dej vědět Glynis na Discordu. Pokud přijdeš později bez zprávy, nebudeš se bohužel moct zúčastnit. Děkujeme za pochopení!

If you would like a break, need to know you are not alone, or simply want to relax and enjoy meeting others like you in a safe space, please join our call! We will play some games, talk about life, and practice some simple and effective strategies for stress relief that we can use every day. We look forward to seeing you! If you would like a break, need to know you are not alone, or simply want to relax and enjoy meeting others like you in a safe space, please join our call! We will play some games, talk about life, and practice some simple and effective strategies for stress relief that we can use every day. We look forward to seeing you!

Story time

Baví tě čtení knih, sledování filmů nebo seriálů a chceš být součástí LGBTQ+ přátelského kolektivu, který příběhy z knih a filmů probírá a společně sdílí? Tak teď máš s námi možnost! Cílem je, aby si to všichni užili, a každý mohl být sám sebou.

Těšíme se na tebe!

Do you love reading books, watching movies or tv shows and is being a part of an LGBTQ+ group that discusses & shares stories from books & movies something you would like to do? Now you have an opportunity! We want this to be safe space for everyone.

We look forward to see you!

Among us

Chceš si zahrát „Among us“ s LGBTQ+ partou? Tak teď máš možnost! Hrát se bude u nás na Discord serveru (link máme v profilu) Kdy skončíme je na nás! Na všem se společně domluvíme, takže není čeho se bát.

Těšíme se na tebe!

Wanna play „Among us“ with LGBTQ+ crew? Now you have a chance! We’ll meet on our Discord server (the link is in our bio)We will finish whenever we all decide! We want to create an enjoyable experience and safe space for all of you!

We look forward to seeing you! (edited)

Offline akce

Procházka / Sraz / Piknik

Pojď s námi na přátelské, LGBTQ+ setkání pro dospívající (13-21 let). Co můžeš zažít? Bývá piknik v praku, posezení, povídáme si a poznáváme nové přátele. Přines si něco k jídlu, k pití, deku nebo hry pokud máš možnost. Srazy bývají každý měsíc v Praze, často také v Brně a někdy i jinde po Česku.

Těšíme se na TEBE!

Join us for a friendly, LGBTQ+ gathering for teens (ages 13-21). What can you experience? There’s a picnic in the sling, sitting around, chatting and making new friends. Bring something to eat, drink, a blanket or games if you can. There are monthly meetings in Prague, often in Brno and sometimes elsewhere in the Czechia.

We look forward to you!

Impro setkání

Baví tě improvizace a chceš se jí aktivně věnovat? Připoj se k nám a zažij netradiční i kreativní zábavu! Akci povede Glynis Hull-Rochelle, která se věnuje pohybu v různých formách celý život. Místo setkání je Cirqueon – centrum pro nový cirkus (Vlastislavova 603/11 Praha 4) Všechny naše akce jsou pouze pro LGBTQ+ dospívající ve věku 13-21 let

Těšíme se na tebe!

Do you enjoy improvisation and do you want to do it? Join us and have non-traditional and creative fun! Event facilitator is Glynis Hull-Rochelle, who works with movement in various forms. The location is Cirqueon – center for a new circus (Vlastislavova 603/11 Prague 4) All our events are for LGBTQ+ youth aged 13-21 only.

We look forward to you!

Filip 20

Setkání LGBTQIA+ dospívajících (13 až 21 let), které přináší kulturní i chillout program na celé odpoledne a skvělou příležitost potkat další queer a/nebo trans lidi v tvém věku. Všechny naše akce jsou pouze pro LGBTQ+ dospívající ve věku 13-21 let

Těšíme se na tebe!

Meetup of LGBTQIA+ teenagers (13 – 21 years old) filled with cultural and chillout program for the whole afternoon and a great opportunity to meet other queer and/or trans people your age. All our events are for LGBTQ+ youth aged 13-21 only.

We look forward to you!